TŘÍDNÍ  VZDĚLÁVACÍ  PROGRAM

4. třída – Čtyřlístek

2021 – 2022

Cíle:

1/ Zaměřit se na gramaticky správný řečový projev obsahující všechny slovní druhy.

2/ Zabezpečit dostatek tělesné aktivity, vést ke správnému držení těla. Zdokonalování pohybových dovedností, rozvoj obratnosti a postřehu.

3/ Posílit sebevědomí dětí, vést je ke zdvořilému chování, podporovat jejich samostatnost a rozvíjet jejich osobnost, rozvoj prosociálního chování.

4/ Rozvíjet poznávání a myšlenkové procesy.

5/ Rozvíjet vlastní iniciativu, nebojácnost, nesobeckost, ohleduplnost.

6) Příprava na školu ve všech oblastech.

1. KDE JSEM DOMA A KAM PATŘÍM

Ve školce je nám veselo  prostředí nové třídy, nové značky, hračky, pomůcky, orientace v prostoru, noví kamarádi)

Kde bydlím, moje rodina (adresa, členové rodiny, povolání)

2. PROMĚNY NAŠÍ PLANETY